זה לא סוד גדול שעורכי דין ומשרדי עורכי דין עסוקים מאוד. כפי שנאמר – זמן הוא כסף

buisiness-owner-taking-a-holiday
30/04/2018
דרושים 6 ספקי שירות בעת פתיחת עסק אונליין
30/04/2018
הכל

זה לא סוד גדול שעורכי דין ומשרדי עורכי דין עסוקים מאוד. כפי שנאמר – זמן הוא כסף

זה לא סוד גדול שעורכי דין ומשרדי עורכי דין עסוקים מאוד. כפי שנאמר “זמן הוא כסף”.

איבוד לקוח פוטנציאלי יכול להוות בעיה לעורך דין בדיוק כפי שזה מהווה בעיה לבעל חנות בגדים או לכל בעל עסק אחר. מסיבה זו, משרדי עו”ד משתמשים בשירות המענה הטלפוני האנושי כשירות תמיכה, להבטיח שכל השיחות הנכנסות למשרד ייענו מיידית ויטופלו בהקדם ע”י הגורם המתאים.

למרבה הצער, עו”ד פרטיים וחברות קטנות עדיין מאמינים שאיוש עמדת המזכירה ו/או העסקת איש צוות חדש לחברה ייתן מענה אולטימטיבי לפתרון המענה הטלפוני לשיחות הנכנסות ו/ או לקבלת הודעות בלבד . אפשרות זו הוכחה כאפשרות יקרה מאוד לעו”ד, במיוחד בימים אלו.

השירות שלנו הוא האלטרנטיבה המקצועית עבורכם, אולם, בתקציב נמוך הרבה יותר!!!

שלא כמו רוב החברות, אנו, חברת שירות מענה טלפוני אנושי מקצועית המספקת לכם את הפתרון המושלם ומתגאה בעובדה שאנו לוקחים את הזמן כדי להבין באופן מלא את הצרכים של כל אחד ואחד מלקוחותינו ומתאימים באופן אישי לחלוטין תסריט שיחה בהתאם לדרישת הלקוח / החברה.

מה שמייחד אותנו- FirstCall משאר המתחרים זה היחס האישי והמחירים התחרותיים שאנו נותנים. אנו יוצרים עבורך תסריט שמותאם בדיוק לצרכים של החברה שלך, לדוגמא, לקוחות שמתקשרים ומתעניינים בשירות שלכם יקבלו מענה מהמזכירה שתדע לענות באופן מקצועי על פי הוראות התסריט, דבר שיבטיח שהמתקשרים יקבלו את המענה לו הם זקוקים, וזאת תוך כדי לקיחת פרטי הפנייה והעברתם במייל למחלקה הרלוונטית בחברה שלך. השירות מבטיח שלא תסתכן באובדן קשר עם לקוחותיך .

אם כרגע אתה מתמודד עם כמות גדולה יותר של שיחות מהרגיל, אל תיכנס ללחץ. הפתרון המושלם לצרכים שלך קיים. צור קשר עם FirstCallשירות מענה אנושי ותוכל למצוא את הפתרון הטוב והקל ביותר לצרכיך הנוכחיים. האופי הגמיש של תוכניות אלו מאפשר את ההתאמה לצרכים המשתנים של העסק שלך . זוהי אלטרנטיבה אופטימאלית כשהתכלית היא לאפשר צמיחה והמשך התרחבות של העסק תוך שמירה על קשר עם לקוחות קיימים פוטנציאלים, בעלות נמוכה והוגנת של השירות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
ווטסאפ
FirstCall - תמיכה לייב
מכירות |שירות לקוחותאורליWhatsApp
מכירות |שירות לקוחותנטליWhatsApp
מכירות |שירות לקוחותאביWhatsApp
× How can I help you?
Skip to content